Новини и събития 2012-2013г. > Това се случи при нас през месец декември 2012г.

Това се случи при нас през месец декември 2012г.

Обмяна на опит с колектива на ОДЗ “Калина” гр. Трявна

01.12.2012г.

На 01.12.2012г. колеги от ОДЗ “Калина” в гр. Трявна гостуваха на колектива на ЦДГ 32 “Дружба”. Представител на община Шумен бе г-жа Й. Димитрова – ст. експерт ПУВ. Деца от подготвителната група “Звездичка” посрещнаха гостите и изнесоха кратка програма. Ползотворна се оказа срещата между двата екипа. В хода на разговорите се размениха ценни идеи, планове и съвети за работа с деца и родители.

Ден на благотворителността

03.12.2012г.

В чест на деня на благотворителността – 6 декември в шестте групи на детското заведение се проведоха тържества на които децата изказаха с песни и стихове благодарността си към своите родители и спомоществователи за подкрепата.

Работилница на Дядо Коледа

17.12.2012г.

За трета поредна година деца, родители и учители влязоха в ролята на джуджета и изработиха различни аксесоари за Коледа, сурвачки и свещници. Детското заведение се превърна в работилница на Дядо Коледа.

Коледна благотворителна изложба-базар в община Шумен

11.12.2012г.

Коледни и новогодишни картички, свещници, пана и др. празнични аксесоари за елхата и трапезата подредиха в изложба-базар в арт пространството на община Шумен децата от ЦДГ 32 “Дружба” и децата от ЦДГ 24 “Светулка”.

Дядо Коледа и джуджетата в регионална библиотека Шумен

15.12.2012г.

В предпоследната събота преди Коледа детски отдел на регионална библиотека “Стилиян Чилингиров” изненада най-послушните деца от града с приказно пътешествие във вълшебния свят на Коледа.

Коледуване в общинско предприятие “Паркинги и гаражи”

18.12.2012г.

С богата програма децата от ЦДГ 32 “Дружба” зарадваха служителите на общинско предприятие “Паркинги и гаражи”. Лично управителят на фирмата Сергей Стойков посрещна малките коледари и бе суровакан за здраве и берекет.

Коледуване в СБА

18.12.2012г.

Малки коледари посетиха СБА и поздравиха служителите с предстоящите коледни и новогодишнипразници. Управителката П. Трънчева зарадва малчуганите с много лакомства.

Коледуване в “Демирбанк”

19.12.2012г.

Коледари и сурвакари посетиха “Демирбанк” и пожелаха на служителите здраве и късмет през новата 2013година.

Коледуване в Телепол

20.12.2012г.

За да зарадват своите приятели от фирма Телепол децата от ЦДГ 32 “Дружба” направиха коледни картички и изнесоха коледна програма от много песни и стихотворения.

Коледуване във областен военен отдел Шумен

21.12.2012г.

Децата от ЦДГ 32 “Дружба” посетиха областен военен отдел в гр. Шумен, където бяха посрещнати от г- Петров. Децата наричаха за здраве и берекет, а след това получиха много подаръци.

Поздрав към ветераните от ч-ще “Д. Войников”

21.12.2012г.

По покана на г-н Синджирлиев децата от ЦДГ 32 “Дружба” изнесоха поздравителен концерт пред ветерани самодейци от ч-ще “Д. Войников”

Коледуване в Лифтком

28.12.2012г.

По покана на управителят на Лифтком – г-н Кипров децата от ЦДГ 32 “Дружба” посетиха служителите на фирмата, между които имаше много родители на децата от деското заведение. С богата артистична програма децата пожелаха здрава и спорна нова година на всички.