Новини и събития 2012-2013г. > Това се случи при нас през м. февруари 2013г.

Това се случи при нас през м. февруари 2013г.

Минутка по безопасност на движението в група “Мики Маус”

м. февруари 2013г.

Минутка по безопасност на движението в група “Звездичка”

Награждаване на децата от ЦДГ 32 “Дружба” в РИОСВ

07.02.2013г.

За участието си в конкурса, организиран от РИОСВ под надслов:„Влажните зони – грижа за водата”, посветен на 2 февруари Световен ден на влажните зони,  децата от група „Звездичка”, група „Мики Маус”, група „Мечта” и група „Калинка”  заслужено получиха грамоти и награди.

Куклен театър в  ЦДГ 32 “Дружба”

На 12.02.2013г. децата от детската градина изгледаха постановката на шуменския куклен театър “Златка, златното момиче”. За чудесната си игра, артистите получиха много аплодисменти от децата.

Апостолска искра

19.02.2013г.

За да почетат 140 г.  от обесването на Апостола на свободата, децата от група “Мики Маус” коленичиха в минутка мълчание пред бюст-паметника на В. Левски в училището в кв. “Тракия”.

По стъпките на Апостола

19.02.2013г.

Децата от група “Звездичка” оформиха изложба във фоайето на детското заведение с рисунки на Апостола. Пред таблото със снимки, което бяха оформили, заедно със своите учителки децата разказаха легенди и рецитираха стихове за В. Левски на по-малките си приятели от детската градина.

“На гости са ни мама и татко”

Среща с таткото на Сашко от група “Мечта”

Кръводарителска акция в ЦДГ 32 “Дружба”

27.02.2013г.

Екипът на ЦДГ 32 “Дружба” благодари на всички родители, които се включиха в кръводарителната акция.

Работилница на Баба Марта

м. февруари 2013г.

За да участват в конкурса за мартеничка, организиран от СБА Трънчев с благотворителна цел, и за да изработят украса за магазините на СБА в града ни, деца, учители и родители се включиха в изработването ма мартенички.

Усмивка, песен и цвете за мама

Децата от всички групи на детското заведение поздравиха своите майки с празника на жената – 8 март.